Teknoloji

Resident Evil 4 Remake Satışları Capcom’u Gülümsetti: Büyük Satış Başarısı

Resident Evil 4 Remake, oyuncular arasında oldukça popüler olacak gibi görünüyor. Çıktığı günden itibaren iyi bir satış başarısı yakalayan oyun, Capcom’a da gelecek adına umut veriyor.

24 Mart’ta piyasaya sürülen oyun, “çok olumlu” bir incelemeye sahip.

Zaten keyifli olan dördüncü oyun Remake’i bir araya getiren ve mekanik ve grafik iyileştirmelerin yanı sıra günümüze uyarlayan Resident Evil 4 Remake, oyuncular tarafından çok sevildi. Yeniden yapımda başarılı olan Capcom, durumdan oldukça memnun görünüyor.

İlk iki gün satış başarısı ile zirveye tırmanmaya devam ediyor.

Resident Evil 4 Remake, piyasaya sürüldüğü ilk iki günde dünya çapında üç milyon satışı aşmayı başardı. Hatta öyle bir başarıya imza attı ki, Village’ı geride bırakarak son zamanların en uygun Resident Evil oyunu olmayı başardı.

Biohazard ve 2 Remake ile çatışır.

Resident Evil 4 Remake, serinin önceki yapımları ile şimdiden yarışa başladı. Resident Evil 7: Biyolojik Tehlike 11.7 milyon satış başarısı yakaladı. Resident Evil 2 Remake ise 11.2 milyon listede neredeyse ikinci sıraya satıyor. Resident Evil 4 Remake’in önümüzdeki aylarda bu listelerde yükselişe geçmesi bekleniyor.

Peki, Resident Evil 4 Remake incelemesine göz attınız mı?

Resident Evil 4 Remake incelemesine bakmadıysanız buradan Ulaşabilirsin. Oyunda hikaye ve oynanış mekaniği gibi konulara göz atabilirsiniz, keyifli okumalar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu